Avoria Godfather

 
 

Príchuť: arašidové maslo, banán, karamel

€5,90
Značka Avoria
Webová stránka značky avoria-liquids.de/
Kategória arómy Avoria,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru SW10288 objem: 12ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 24.9.2021
€5,90
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Aróma Avoria pochádza z nemeckej produkcie a spĺňa najnáročnejšie podmienky stanovené pre výrobu a použité ingredience. Samotná koncentrácia je tak vysoká, že je postačujúci malý prídavok arómy. Odporúča sa dodržiavať dobu zrenia, vtedy je príchuť zarobeného e-liquidu najintenzívnejšia.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 4-7%,
  • doba zrenia po namiešaní: 3 týždne.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
IW Avatar autora | 8.5.2020
Pozor, toto je kontroverzná príchuť. Rád experimentujem a skúšam nové arómy...Predtým ako arómu kúpim si zvyknem pohľadať hodnotenia, prečítam ich aj 50 a potom sa rozhodujem aj podľa toho, čo píšu iný, či ju kúpim, alebo nie...Samozrejme proklamovaná kombinácia mi musí padnúť do oka. Pri tejto aróme som sa stretol s tak rozdielnymi hodnoteniami, že som si naozaj nebol istý či to prvýkrát risknúť...Veľa ľudí písalo, že je to neskutočná kombinácia, geniálna, že ju zbožňujú...Na druhej strane sa našlo dosť ľudí, ktorí písali, že je to hnus, že to fajčili v taxíku a potom niekto pristúpil a povedal, že tam cíti zvratky???? Pre mňa je to lahôdka, zbožňujem ju, vapujem ju už vyše roka a nikdy sa mi nezunuje. Neviem prečo ale stále ma pri tejto aróme, pri hlbšom potiahnutí do pľúc trošku dusí, rozkašlem sa, ale chuťovo mi učarovala. Odporúčam vyskúšať, ale nechať odležať aspoň 2 týždne.
 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...