Neo Clouds Naughty Treats

 
Akcia Zväčšiť
 

Príchuť: pistácia so smotanovým krémom

€5
Značka BigVape Liquids
Kategória arómy NEO Clouds,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru SN-DIY1466 objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 26.10.2020
€5
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Vynikajúci nemecký výrobca BigVape Liquids predstavuje svoj nový rad prémiových príchutí. Tá nesie názov NEO Clouds a ohromí svojou vykreslenou chuťou.

Tieto luxusné príchute v čiernych fľaštičkách prinášajú štyri očarujúce kombinácie sladkého ovocia a lahodného jemného krému. V dvoch z nich nájdete čisto ovocné príchute, v ďalších dvoch potom ovocie v kombinácii s krémom.

Všetky suroviny sú vyrobené a spracované na území EÚ, budete teda ohromení ich kvalitou a totálne vernou chuťou, ako keby ste konzumovali skutočné ovocie. Nespoznáte rozdiel!

Každé balenie obsahuje okrem arómy aj prázdnu 100ml Gorilla fľašku pre prípravu vlastného e-liquidu.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: cca 5%,
  • doba zrenia po namiešaní: 1-2 dni.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: krém, pistácia, smotana

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...