Aspire Tigon 2600mAh

Neohodnotené
 

rôzne farby

€47
Značka Aspire
Webová stránka značky aspirecig.com/
Kategória Aspire
Zvoľte variant
Aspire Tigon 2600mAh Kód tovaru CIG-ASP-TIGON-2600-BK farba: čierna Skladom
Môžeme doručiť do: 28.8.2019
€47
   
Aspire Tigon 2600mAh Kód tovaru CIG-ASP-TIGON-2600-RW farba: dúhová Skladom
Môžeme doručiť do: 28.8.2019
€47
   
Aspire Tigon 2600mAh Kód tovaru CIG-ASP-TIGON-2600-BU farba: modrá Skladom
Môžeme doručiť do: 28.8.2019
€47
   
Aspire Tigon 2600mAh Kód tovaru CIG-ASP-TIGON-2600-SR farba: strieborná Skladom
Môžeme doručiť do: 28.8.2019
€47
   
 

TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU

 

Výrobca Aspire uvádza na trh jednoduchú elektronickú cigaretu s multifunkčným využitím ako pre klasické šlukovanie (MTL), tak aj pre priame poťahovanie do pľúc (DL).

Jedná sa o model Aspire Tigon. Táto e-cigareta láka na kompaktné rozmery a tradičný trubkový dizajn, vďaka tomu perfektne sadne do každej ruky. Jej dĺžka je 142mm a priemer batérie je 23mm. Vo vrchnej časti s pyrexovým telom je jej priemer 24,5mm. Vďaka týmto rozmerom ju ľahko uložíte do cestovnej tašky, alebo napríklad batohu. Aspire Tigon sa skladá z dvoch častí, tela batérie a vrchného clearomizéru. Obe časti sú na seba naskrutkované pomocou závitu 510. Prednú časť e-cigarety zdobí praktické spínacie tlačítko, ktoré slúži pre zapnutie, vypnutie a spustenie žhavenia. Vďaka veľkej ploche tlačítka sa naviac pohodlne stláča a nikdy ho neminiete.

V tele sa ukrýva integrovaná batéria so solídnou kapacitou 2600mAh. Vďaka tejto batérii sa môžete tešiť na bezproblémovú prevádzku a niekoľkohodinové vapovanie bez nutnosti dobíjania. Pri používaní e-cigarety pre klasické šlukovanie vydrží batéria ešte o niečo dlhšie. V prípade nutnosti nabitia jednoducho pripojíte USB kábel a batériu nabijete. Aspire Tigon podporuje rýchle nabíjanie prúdom až 2A pri zvolení kompatibilného adaptéru do siete. Počas dobíjania sa bude meniť farba diódy v tlačítku podľa aktuálneho nabitia batérie. Samotná e-cigareta Aspire Tigon potom pracuje s režimom priameho výstupného napätia (bypass). V tomto režime bude udávať vždy výkon podľa aktuálneho nabitia batérie. Clearomizér má objem 3,5ml a poradí si s intenzívnou prevádzkou s menej častým doplňovaním. V prípade potreby plnenia vás poteší prítomnosť vrchného systému plnenia so špeciálnou detskou poistkou. Najskôr je nutné zľahka povytiahnuť vrchný uzáver a následne ho vysunúť do strany. Potom už môžete začať plniť e-liquid. Celý proces zaberie len pár sekúnd.

S modelom Aspire Tigon prichádzajú hneď dve nové žhaviace hlavy Aspire Tigon. Prvá z nich ponúka odpor 0,40ohm a je vhodná pre priame poťahovanie do pľúc. Druhá žhaviaca hlava disponuje odporom 1,20ohm a je ideálna pre klasické šlukovanie (MTL). Odskrutkovaním spodnej základne clearomizéru hlavu jednoducho vyberiete z clearomizéru a vsadíte potrebnú žhaviacu hlavu podľa vášho spôsobu vapovania. Tento jednoduchý spôsob výmeny je veľmi praktický a značne šetrí váš čas. Pre oba systémy vapovania je rovnako navrhnutý systém airflow v spodnej časti. Otáčaním regulačného krúžku si môžete upraviť prísun vzduchu pomocou piatich malých otvorov pre šlukovanie, alebo jedného širokého otvoru pre priame poťahovanie do pľúc. V balení sa naviac nachádzajú hneď dva náustky, kratší náustok je ideálny pre DL, dlhší potom pre MTL. Oba náustky sú vyrobené z delrinu a príjemne nesú chuť e-liquidu.

Aspire Tigon je jednoduchý model, ktorý poteší milovníkov oboch typov vapingu. Poteší začiatočníkov, ale i pokročilých užívateľov, ktorí hľadajú jednoduché zariadenie s výborným podaním chuti a multifunkčným využitím.

 

Obsah balenia:

 • 1 x Aspire Tigon batéria 2600mAh,
 • 1 x Aspire Tigon clearomizér 3,5ml (s krátkym DL náustkom),
 • 1 x Aspire Tigon žhaviaca hlava 0,40ohm,
 • 1 x Aspire Tigon žhaviaca hlava 1,20ohm,
 • 1 x náhradné pyrex telo,
 • 1 x dlhý MTL náustok,
 • 1 x náhradné súčiastky,
 • 1 x micro USB kábel.

 

Parametre:

 • rozmery: 142x23/24,5mm,
 • kapacita batérie: 2600mAh,
 • objem clearomizéru: 3,5ml,
 • výstupné napätie: 3,3-4,2V,
 • plnenie e-liquidom: užívateľsky obľúbené vrchné plnenie (bez akéhokoľvek pretekania),
 • regulácia prívodu vzduchu: v spodnej časti.
 • nabíjanie: micro USB port,
Kapacita batérie: 2600mAh
Výška: 142mm
Priemer: 23mm
Výhody: nabíjanie USB
Objem clearomizéru: 3,5ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...