Avoria Ethanol Base PVG 20/80

 
  • 1 z 2
 

kvalitná nemecká čistá báza s etanolom

od €4,50
Značka Avoria
Webová stránka značky avoria-liquids.de/
Kategória bázy Avoria,báza
Zvoľte variant
ETHANOL BASE productpic1 8020 Kód tovaru K-AVO-BAS-0011.3 objem: 90ml
nikotín/ml: 0mg
typ: báza
Skladom
Môžeme doručiť do: 27.10.2021
€4,50
   
ETHANOL BASE productpic 8020 Kód tovaru K-AVO-BAS-0011.7 objem: 1000ml
nikotín/ml: 0mg
typ: báza
Skladom
Môžeme doručiť do: 27.10.2021
€16
   
 

TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU

BÁZA NIE JE HOTOVÝ OCHUTENÝ E-LIQUID, JE POTREBNÉ PRIDAŤ ARÓMU

 

Báza Avoria pochádza z nemeckej produkcie a spĺňa najnáročnejšie podmienky stanovené pre výrobu a použité zloženie.

Báza s prídavkom etanolu oveľa rýchlešie rozvíja pridanú arómu, hotový e-liquid je tak k dispozícii oveľa skôr, ako pri štandardnej báze. Zároveň je finálna chuť e-liquidu výraznejšia. Bez ohľadu na to, aký pomer miešania bázy s arómou sa preferuje, výsledná chuť je hladšia, krémovejšia a intenzívnejšia.

 

Zloženie:

  • 20% PG propylénglykol,
  • 80% VG glycerol,
  • etanol.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Báza neobsahuje žiadnu príchuť, zarába sa spoločne s arómou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Zloženie základnej bázy: PG/VG 20/80

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
TT Avatar autora | 3.12.2018
Spokojný. Ďalšie plus je balenie. Vo fľaštičke je miesto na príchuť a booster (10% príchuť a 2mg nikotín pri 20 mg/ml, čo mne akurát vyhovuje) a aj kvapatko. Čiže stačí len doliat a hotovo. Giant swing od fuu za 2 dni parádny
 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...