Decadent Vapours Marmalade & Toast (Brekzest)

 
 

Príchuť: pomarančový džem na toaste

€5
Značka Decadent Vapours Ltd.
Webová stránka značky decadentvapours.com
Kategória arómy Decadent Vapours,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-DECADENT-MARMELADE objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 21.9.2021
€5
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Decadent Vapours je jedným z popredných výrobcov e-liquidov a aróm pre tvorbu vlastných náplní. Svojimi kvalitnými produktami zásobuje množstvo výrobcov a predajcov po celom svete, vďaka čomu si vyslúžil uznanie v celej vaperskej komunite.

Všetky príchute sú vyrábané len vo Veľkej Británii za najprísnejších hygienických štandardov v modernom farmaceutickom laboratóriu.

Decadent Vapours patrí medzi prvých výrobcov, ktorí zabezpečili, že ich produkty sú bez diacetylu a acetyl propionylu.

Každá príchuť prechádza dlhým vývojom a môže obsahovať ako prírodné extrakty, tak aj zložité umelé ingrediencie. Výsledkom je dokonalá, kvalitná aróma, ideálna pre akýkoľvek typ elektronickej cigarety a pre každodenné vapovanie.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 7,5%,
  • doba zrenia po namiešaní: 3-7 dní.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: pomaranč, toast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...