Detonation Drip Morning Coffee

 
 

Príchuť: káva s mliekom

€5
Značka Detonation Drip
Kategória arómy Detonation Drip,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-DETON-10-MORNING objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 20.10.2021
€5
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Detonation Drip je prestížny nemecký výrobca vynikajúcich aróm pre vaping. V sérii sa nachádzajú príchute rôzneho druhu, nájdete medzi nimi napríklad žuvačkovú alebo obľúbenú príchuť ranného kapučína. 

Vyrábané sú v Nemecku, podľa najprísnejších noriem EÚ a spĺňajú všetky požadavky, aby mohli byť uvedené na trh. Všetky zložky sú pôvodom z územia EÚ, čím je garantovaná vysoká kvalita a dokonalá chuť.

Balené sú v 10ml fľaštičkách s kvapátkom, súčasťou balenia je aj prázdna fľaštička s objemom 30ml alebo balenie organickej bavlny.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 5-10%,
  • doba zrenia po namiešaní: 5-7 dní.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: káva, mlieko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
I Avatar autora | 12.8.2018
-
5
I Avatar autora | 14.4.2018
Miešané na 8 % v báze PVG 30/70 3 mg nikotín.Výrazná ,nie sladká,výborná chuť silnejšej kávy s mliekom . Čerstvo namiešaný liquid je číry,chuťou veľmi horký.Po vyzretí cca 14 dní je tá chuť o tri levely vyššie,takže nepodceňovať zrenie.Zrelý džús ma zlatistú farbu. Za mňa OK Odporúčam.
 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...