Drive Flavour Flan de Coco

 
 

Príchuť: krémový dezert (flan) z kokosového mlieka zaliaty karamelom

€4
Značka Drive Flavour
Kategória arómy Drive Flavour,aróma
Zvoľte variantu
Kód tovaru FLAVOR-DRIVE-10-FLANDECOC objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 26.1.2021
€4
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Arómy Drive Flavour pochádzajú z Francúzska, ktoré sa už veľa rokov špecializuje na výrobu kvalitných aróm pre elektronické cigarety. V tejto kolekcii nájdete prevažne sladké príchute, ale taktiež jednu ovocnú špecialitku. Originálne kombinácie vyčarujú úsmev na tvári a vylepšia deň.

Všetky arómy Drive Flavour sú vyrábené z prírodných surovín pochádzajúcich z EÚ. Prechádzajú prísnou výstupnou kontrolou a spĺňajú všetky kritériá, aby mohli byť uvedené na trh.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 15%,
  • doba zrenia po namiešaní: 7 dní.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: karamel, kokos, mlieko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...