E-Zigstore Tropical Island

 
Akcia Zväčšiť
 

Príchuť: tropické ovocie

Bežná cena €11
Ušetríte €3 (–27 %)
€8
Značka E-Zigstore
Webová stránka značky e-zigstore.at/
Kategória arómy E-Zigstore,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-EZ-20-TROPICAL objem: 20ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 22.1.2020
€11 €8
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Prémiové príchute E-Zigstore sú vyrobené za najprísnejších hygienických štandardov vo farmaceutickom laboratóriu v Chorvátsku.

Táto príchuť je dodávaná v 120ml Chubby Gorilla Unicorn fľaštičke, ktorá obsahuje 20ml arómy. Stačí doliať čistú bázu, pretrepať a e-liquid je hotový.

 

Príklad miešania:

  • E-Zigstore aróma 20ml + báza 80ml (0mg nikotín/ml) + 2x booster 10ml (20mg nikotín/ml) = 120ml e-liquid (3mg nikotín/ml)

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 20%,
  • doba zrenia po namiešaní: 1-2 dni.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: ovocná zmes

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...