Elda Papaya

 
 

Príchuť: papája - šťavnatá a sladká

€0,70
Značka ELDA Ltd.
Webová stránka značky elda.hr
Kategória arómy ELDA,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru ELDA-1-PAP objem: 1ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 2.6.2020
€0,70
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Spoločnosť ELDA Ltd. z Chorvátska je v súčasnosti jedným z popredných výrobcov e-liquidov a aróm v Európe. Zamestnáva vysoko vzdelaných odborníkov, chemických inžinierov a farmaceuticko-technologických inžinierov.

Všetky arómy obsahujú iba zložky povolené a schválené úradmi EÚ a zároveň spĺňajúce kritériá EFSA.

V spolupráci s poprednými svetovými odborníkmi v oblasti technológie farmaceutickej výroby spoločnosť vyvinula nové a jedinečné balenie e-liquidov a aróm. Toto unikátne balenie je aktuálne v patentovom procese - v patentovom konaní.

Arómy sú balené v malých sáčkoch, vlepené do papierového obalu.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 2-4%,
  • doba zrenia po namiešaní: 7 dní.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: papája

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...