Flavormonks Pure Gin

 
Akcia Zväčšiť
 

Príchuť: gin

€3
Značka Flavormonks
Webová stránka značky flavormonks.com
Kategória arómy Flavormonks,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLM-PUGI-10 objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 22.4.2021
€3
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Výrobca Flavormonks pochádza z Belgicka a pri svojich produktoch spĺňa tie najprísnejšie normy EÚ, dodržuje najprísnejšie postupy FASFC (Federálna agentúra pre bezpečnosť potravinového reťazca, Belgicko).

Všetky príchute sú prírodné, vyrábané z čistých koncetrátov a do konečnej podoby aróm sú len riedené lekárskym PG (propylénglykol).

Arómy Flavormonks tak neobsahujú žiadne ďalšie chemické zložky ako je napríklad diacetyl, acetoín, acetylpropionyl či alkohol. Taktiež nie sú žiadnym spôsobom prifarbované. 

Keďže sú tieto arómy prírodného pôvodu, je dôležitá doba "zrenia" namiešaného e-liquidu. Plná chuť sa prejaví až po určitom počte dní po namiešaní. Pri každej príchuti je preto vyznačená odporúčaná doba zrenia namiešaného e-liquidu v dňoch, plné "dozretie " je vyznačené žltou farbou. Dobu zrenia môžete čiastočne urýchliť uložením namiešaného e-liquidu na teplejšom mieste, odporúča sa namiešaný e-liquid skladovať v sklenených, tmavých fľaštičkách.

Flavormonks arómy sú dodávané v sklenených fľaštičkách s objemom 10ml. 

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 10%,
  • doba zrenia po namiešaní: 11-21 dní.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: gin

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...