Fog Division Shake & Vape Jam Doughnut

Neohodnotené
 

Príchuť: donut s jahodovým džemom

€7,70
Značka Fog Division
Kategória arómy Fog Division Shake & Vape,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-FODI-JADO objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 28.8.2019
€7,70
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Fog Division je jedinečná séria exkluzívnych Shake & Vape aróm vhodných pre celodenný vaping. Nájdete tu tradičné ovocné zmesi, ako aj taktiež chutné dezerty a dokonca lahodné tabakové mixy doplnené o lahodný bourbon a oriešky. Túto chutnú sériu by si nemal nechať ujsť žiadny vaper, brilantne namiešané suroviny a starostlivo zvolený pomer všetkých zložiek z nich robia skutočne prémiové kúsky.

Arómy Fog Division sú vyrábané vo Veľkej Británii podľa najprísnejších noriem pre uvedenie na svetový trh. Sú vyrábané z prémiových surovín a je garantovaná 100% kvalita všetkých ponúkaných aróm. 

Dodávané sú v 10ml fľaštičkách spolu s prázdnou 60ml fľaštičkou, spoločne sú zabalené v uzatvorenom sáčku. Potrebné je tak arómu preliať do väčšej fľaštičky, pridať iba čistú bázu, pretrepať a e-liquid je hotový. Odporúča sa používať bázu PVG 30/70. Pre zvýraznenie chuti sa odporúča doba zrenia cca 7 dní, nie je to však nevyhnutné.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: donut, jahoda, koláč

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...