Fonta Flava Fizzy Series Orange

 
Akcia Zväčšiť
 

Príchuť: vychladená pomarančová malinovka

€4
Značka Fonta Flava
Kategória arómy Fonta Flava,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru SN-DIY1692 objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 30.9.2020
€4
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Arómy Fonta Flava Fizzy Series sú jedinečnou kolekciou lahodných ovocných príchutí podtrhnutých výrazným sviežim nádychom, ktorý im dodáva ten správny šmrnc.

Za ich výrobou stojí spoločnosť Fonta Flava pochádzajúca až z ďalekej Malajzie. Tešiť sa tak môžete na tradične sladké malajzijské príchute preslnené slnečnými lúčmi a prevoňané lahodnými ovocnými prísadami. Nájdete tu rôzne druhy ovocia vždy doplnené o svieži dotyk coolady, alebo vychladený malinovkový efekt.

Všetky príchute zo série Fonta Flava Fizzy Series sú vyrábané podľa najprísnejších hygienických podmienok pre uvedenie na svetový trh. Sú vyrábané len z tých najkvalitnejších a najlepších surovín a starostlivou prípravou sú dovedené k dokonalosti.

Všetky príchute Fonta Flava sú dodávané v 10ml plastových fľaštičkách s praktickým kvapátkom pre jednoduchú prípravu e-liquidu.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 10-15%,
  • doba zrenia po namiešaní: 2-7 dní.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: mäta, mentol, pomaranč

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...