Imperia Advocate Shake & Vape Pandora

 
 

Príchuť: červené bobuľové plody a sladké drievko

€8
Značka Imperia - Boudoir Samadhi
Webová stránka značky boudoir-samadhi.com/cs/
Kategória arómy Imperia Advocate Shake & Vape,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-ADVOCATE-PANDORA objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 2.3.2020
€8
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

S ďalšou kolekciou luxusných príchutí typu Shake & Vape prichádza na trh obľúbený český výrobca Imperia. Predstavuje tak sériu s názvom Advocate, ktorá sa zameriava najmä na výber chutných ovocných a sladkých mixov vrátanie niekoľkých originálnych nápojov.

V sérii sa nachádzajú netradičné zmesi, ktoré zaručene rozjasnia váš deň. Všetky príchute sú vyrábané z tých najkvalitnejších surovín na trhu a výrobca Imperia garantuje vysokú kvalitu každej arómy vďaka starostlivej príprave a vyváženému pomeru zvolených surovín v príchutiach. Prechádzajú všetkými prísnymi výstupnými kontrolami, aby ich bolo možné uviesť na trh.

Vapovať ich je možné bez nutnosti ďalšieho zrenia. Sú dodávané v 60ml fľaštičke, v ktorej sa nachádza 10ml arómy.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...