Imperia Shark Attack Berryato

 
  • 1 z 3
 

Príchuť: ľadová lesná zmes - brusnica, čierna ríbezľa, čučoriedka s nepatrným množstvom sladkého drievka a mentolu s vanilkovou koncovkou 

€7,70
Značka Imperia - Boudoir Samadhi
Webová stránka značky boudoir-samadhi.com/cs/
Kategória BÁZY A ARÓMY,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-SHARK-BERRYATO objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 7.12.2021
€7,70
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Imperia prichádza s veľmi obľúbenými Shake'n'Vape arómami.

Nová séria aróm Shark Attack od českého výrobcu Imperia predstavuje šesť dokonale harmonických kombinácií ovocných plodov, ktoré si zamilujete po prvom ochutnaní. Pomaranče, čučoriedky, lesné plody a množstvo ďalších fantastických chutí odhalíte v tejto jedinečnej kolekcii. Edícia Shark Attack bola vyvinutá a vyrobená v laboratóriách Imperia. Štruktúra jednotlivých receptov je postavená tak, aby bolo možné použiť namiešaný e-liquid bez potreby zrenia.

Príchute Imperia sú čisto českým produktom. Vyrábajú sa z kvalitných surovín vo farmaceutickom laboratóriu pri Prahe a spĺňajú všetky legislatívne požiadavky Európskej únie. Výrobca Boudoir Samadhi si zakladá na vysokej kvalite svojich výrobkov, o čom svedčí aj ich veľká obľúbenosť.

Arómy Imperia Shark Attack sú dodávané v štýlovej krabičke s dvoma fľaštičkami vovnútri. Pomocou 60ml fľaštičky ľahko a rýchlo namiešate svoj e-liquid a 10ml úzka fľaštička dobre poslúži pre diskrétne prenášanie e-liquidu.

 

Príklady miešania:

  • Shark Attack 10ml + booster 10ml (10mg nikotín/ml) + báza 30ml (0mg nikotín/ml) = e-liquid 50ml (2mg nikotín/ml),
  • Shark Attack 10ml + booster 10ml (20mg nikotín/ml) + báza 30ml (0mg nikotín/ml) = e-liquid 50ml (4mg nikotín/ml),
  • Shark Attack 10ml + 2x booster 10ml (15mg nikotín/ml) + báza 20ml (0mg nikotín/ml) = e-liquid 50ml (6mg nikotín/ml).

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 20%,
  • doba zrenia po namiešaní: okamžité použitie.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...