Innokin SlipStream BVC žhaviaca hlava

 
 

odpor: 0,80 ohm

€3,80
Značka Innokin
Webová stránka značky innokin.com/
Kategória žhaviace hlavy
Zvoľte variant
Kód tovaru COIL-SLIPSTREAM-BV08 odpor: 0,80ohm Skladom
Môžeme doručiť do: 21.9.2021
€3,80
   
 

BVC = Bottom Vertical Coil - jedná sa o single žhaviacu hlavu (jedna špirálka) umiestnenú v spodnej časti základne clearomizéru, kde knot je umiestnený vertikálne (zhora dole) po stenách žhaviacej hlavy s prieduchom uprostred. Tento systém pre vapovanie i ukotvenie je v mnohých smeroch lepší: použitá iba jedna žhaviaca špirálka = menšia náročnosť na energiu batérie + prietok e-liquidu je vzhľadom k nasávaniu (gravitácia) oveľa objemnejší = viac dymu, viac chuti, dlhšia životnosť.

TIP: odporúčame po výmene žhaviacej hlavy počkať niekoľko minút, aby sa knôty dôkladne nasiakli e-liquidom

Určená/ý pre: SlipStream
Použitie: MTL - klasické fajčenie
Výkon: 20-35W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...