Joyetech RunAbout 480mAh

Neohodnotené
 

rôzne farby

€20
Značka Joyetech
Webová stránka značky joyetech.com/
Kategória Joyetech
Zvoľte variant
Joyetech RunAbout 480mAh Kód tovaru CIG-JOY-RUNABOUT-480-BW farba: black wood Skladom
Môžeme doručiť do: 25.4.2019
€20
   
Joyetech RunAbout 480mAh Kód tovaru 11768/MAR farba: marble Skladom
Môžeme doručiť do: 25.4.2019
€20
   
Joyetech RunAbout 480mAh Kód tovaru CIG-JOY-RUNABOUT-480-OT farba: oak texture Skladom
Môžeme doručiť do: 25.4.2019
€20
   
Joyetech RunAbout 480mAh Kód tovaru CIG-JOY-RUNABOUT-480-RW farba: red wood Skladom
Môžeme doručiť do: 25.4.2019
€20
   
Joyetech RunAbout 480mAh Kód tovaru CIG-JOY-RUNABOUT-480-RA farba: riva Skladom
Môžeme doručiť do: 25.4.2019
€20
   
Joyetech RunAbout 480mAh Kód tovaru 11768/ZEB farba: zebra Skladom
Môžeme doručiť do: 25.4.2019
€20
   
 

TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU

 

Na netradičné dielenské spracovanie a obľúbenú prevádzku na cartridge láka nový model od spoločnosti Joyetech. Novinka s názvom Joyetech RunAbout svojim dizajnom pripomína jachtu. Práve týmito plavidlami sa inšpirovali dizajnéri pri návrhu tejto e-cigarety. Vďaka tomuto dizajnovému spracovaniu sa veľmi príjemne drží v ruke a je taktiež príjemným dizajnovým doplnkom do vrecka, na cesty, do zamestnania, alebo na konferencie. Bude vždy dostatočne reprezentovať. Model Joyetech RunAbout cieli na používateľov vyznávajúcich klasické MTL šlukovanie. Rozmery celej e-cigarety 117x30,5x15,5mm sú skutočne miniatúrne a práve vďaka nim bude veľmi ľahké e-cigaretu kamkoľvek prenášať.

V tele e-cigarety sa nachádza integrovaná batéria s kapacitou 480mAh. Tá si bez problémov poradí s niekoľkohodinovou prevádzkou, batéria disponuje režimom konštantného výstupného napätia, výsledná produkcia pary teda bude rovnaká v priebehu vapovania až do úplného vybitia. O stave batérie informuje LED dióda. Pri úplnom vybití naviac stačí pripojiť priložený USB kábel a batériu nabiť pomocou počítača, alebo adaptéru do siete. Súčasťou výbavy sú taktiež bezpečnostné elektronické prvky, ktoré ochránia e-cigaretu v prípade nabíjania a v prípade skratu. Súčasťou je taktiež ochrana proti dlhému poťahovaniu, ktorá po pätnástich sekundách neprerušovaného poťahovania vypne žhavenie.

Žhavenie prebieha veľmi jednoducho pomocou spínacieho tlačítka v prednej časti e-cigarety. Toto tlačítko slúži taktiež pre zapínanie a vypínanie e-cigarety. Obsluha je tak veľmi jednoduchá a hravo si s ňou poradia začiatočníci ako aj nenároční používatelia. Vo vrchnej časti e-cigarety je umiestnený cartridge, ktorý produkuje výslednú paru. V tomto cartridgi sa nachádza integrovaná žhaviaca hlava s odporom 1,20ohm. Je teda určená pre klasické šlukovanie. Do cartridge je možné doplniť až 2ml e-liquidu pomocou praktického bočného plnenia.

Joyetech RunAbout je veľmi jednoduchá elektronická cigareta s nádherným dizajnom a praktickou provádzkou na cartridge. Cieli na začiatočníkov a nenáročných vaperov, ktorí očakávajú funkčné zariadenie s minimom nastavení a ľahkou údržbou.

 

Obsah balenia:

  • 1 x Joyetech RunAbout 480mAh,
  • 2 x Joyetech RunAbout cartridge, 
  • 1 x náhradné súčiastky,
  • 1 x micro USB kábel.

 

Parametre:

  • rozmery: 117x30,5x15,5mm,
  • kapacita batérie: 480mAh,
  • výstupný režim: konštantné napätie,
  • objem cartridge: 2,0ml,
  • funkcia passthrough: áno (je možné používať pri nabíjaní),
  • nabíjanie: micro USB vstup.
Kapacita batérie: 480mAh
Výška: 117mm
Hrúbka: 30,5mm
Šírka: 15,5mm
Výhody: indikátor stavu batérie, nabíjanie USB
Objem clearomizéru: 2,0ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...