Joyetech TEROS 480mAh

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 11
 

rôzne farby

€13
Značka Joyetech
Webová stránka značky joyetech.com/
Kategória Joyetech
Zvoľte variant
a3 Kód tovaru CIG-JOY-TEROS-480-PC1 farba: biela Skladom
Môžeme doručiť do: 30.1.2020
€13
   
a2 Kód tovaru CIG-JOY-TEROS-480-BK farba: čierna Skladom
Môžeme doručiť do: 30.1.2020
€13
   
a6 Kód tovaru CIG-JOY-TEROS-480-TC2 farba: fialová Skladom
Môžeme doručiť do: 30.1.2020
€13
   
a5 Kód tovaru CIG-JOY-TEROS-480-TC1 farba: oranžová Skladom
Môžeme doručiť do: 30.1.2020
€13
   
Joyetech TEROS 480mAh Kód tovaru CIG-JOY-TEROS-480-PN farba: pumpkin Skladom
Môžeme doručiť do: 30.1.2020
€13
   
a1 Kód tovaru CIG-JOY-TEROS-480-SR farba: strieborná Skladom
Môžeme doručiť do: 30.1.2020
€13
   
a4 Kód tovaru CIG-JOY-TEROS-480-PC2 farba: žltá Vypredané €13
 

TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU

 

So skutočne lákavým modelom pre klasické šlukovanie prichádza výrobca Joyetech. Model Joyetech TEROS cieli na začínajúcich používateľov v oblasti vapovania a ponúka jednoduchú údržbu, slušnú produkciu pary, ale hlavne šetrný a úsporný prevádzkový režim, ktorý šetrí vašu batériu. Rozmery e-cigarety sú 90x29x12mm. Jej hrúbka je teda len 12mm, jedná sa o nesmierne kompaktné zariadenie, ktoré skvelo padne do akejkoľvek ruky a stane sa teda vašim ideálnym spoločníkom pre každodenné používanie.

Mimo kompaktných rozmerov ponúka taktiež štýlovo riešené farebné prevedenia. Okrem štandardnej čiernej a striebornej verzie je ešte TEROS dostupný taktiež v bielej a žltej farbe so špeciálnym fotochromatickým povrchom, alebo v oranžovej a fialovej farbe s povrchom termochromatickým. Pri fotochromatickom povrchu reaguje e-cigareta na slnečné svetlo a na základe toho mení farbu. Pri povrchu s termochromatickou farbou reaguje e-cigareta na zmeny teploty, pokiaľ teda budete mať zahriatu dlaň a dotknete sa povrchu, odtieň, alebo farba sa môže zmeniť. Toto štýlové riešenie je veľmi inovatívne a vaša e-cigareta sa tak stane skutočne originálnou.

Samotná batéria ponúka kapacitu 480mAh. Pokiaľ si myslíte, že je kapacita nízka, radi vás vyvedieme z omylu. Joyetech TEROS využíva špeciálny úsporný režim konštantného napätia s hodnotou 1,85V. Vďaka tomuto režimu oveľa efektívnejšie šetríte celkovú kapacitu batérie, ale zároveň taktiež predlžujete jej životnosť. Samozrejmosťou je teda niekoľkohodinová prevádzka bez nutnosti nabíjania. O aktuálnom stave batérie ste informovaný pomocou LED diódy umiestnenej v prednej časti e-cigarety priamo uprostred. Táto dióda mení farbu podľa aktuálneho stavu batérie. Pokiaľ je nabitá na viac ako 50%, svieti dióda na zeleno. Pokiaľ batéria klesne pod 50%, rozsvieti sa na červeno. Pokiaľ začne dióda na červeno blikať, doporučujeme e-cigaretu nabiť. V bočnej časti sa nachádza USB port pre pripojenie káblu. Batériu tak môžete pohodlne nabíjať pomocou počítača, alebo adaptéru do siete.

Samotný cartridge ponúka objem na 2ml e-liquidu. Jedná sa o veľmi jednoduchý systém automatického žhavenia, pre jeho zopnutie teda nepotrebujete žhaviace tlačítko. Jednoducho si potiahnite a žhavenie sa zapne automaticky. Tento mechanizmus uľahčuje používanie tým, ktorí nemajú tlačítka v obľube, zároveň je však taktiež zaujímavým spestrením pre všetkých vaperov obľubujúcich klasické šlukovanie. Cartridge sa dopĺňa z bočnej časti, kde sa nachádza špeciálna krytka. Po jej odkrytí môžete dopĺňať e-liquid pomocou kvapátka fľaštičky, alebo napríklad pipety. V priebehu pár sekúnd máte cartridge naplnený a môžete e-cigaretu opäť využívať.

Joyetech TEROS je skutočne jednoduchá elektronická cigareta, s ktorou si užijete dlhé hodiny zábavy a chutného vapovania spôsobom ústa - pľúca.

 

Obsah balenia:

  • 1 x Joyetech TEROS batéria 480mAh,
  • 2 x Joyetech TEROS cartridge, 
  • 1 x micro USB kábel.

 

Parametre:

  • rozmery: 90x29x12mm,
  • kapacita batérie: 480mAh,
  • výstupné napätie: 1,85V,
  • objem cartridge: 2,0ml,
  • odpor žhaviacej hlavy v cartridge: 0,50ohm,
  • nabíjanie: micro USB vstup.
Kapacita batérie: 480mAh
Výška: 90mm
Hrúbka: 29mm
Šírka: 12mm
Výhody: indikátor stavu batérie, nabíjanie USB
Objem clearomizéru: 2,0ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...