Joyetech TEROS ONE VW 650mAh

 
 • 1 z 6
 

rôzne farby

€19
Značka Joyetech
Webová stránka značky joyetech.com/
Kategória Joyetech
Zvoľte variant
black Kód tovaru CIG-JOY-TEROS-ONE-CO farba: carbonado Skladom
Môžeme doručiť do: 7.8.2020
€19
   
green Kód tovaru CIG-JOY-TEROS-ONE-EG farba: emerald green Skladom
Môžeme doručiť do: 7.8.2020
€19
   
gold Kód tovaru CIG-JOY-TEROS-ONE-GN farba: gold diamon Skladom
Môžeme doručiť do: 7.8.2020
€19
   
red Kód tovaru CIG-JOY-TEROS-ONE-MR farba: moussaieff red Skladom
Môžeme doručiť do: 7.8.2020
€19
   
blue Kód tovaru CIG-JOY-TEROS-ONE-SE farba: sapphire Skladom
Môžeme doručiť do: 7.8.2020
€19
   
 

TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU

 

Joyetech TEROS ONE predstavuje už druhú generáciu populárneho modelu TEROS, tentokrát však prichádza s úplne exkluzívnym dizajnom a ďaleko širšími možnosťami voľby výstupu pary pre optimálnu produkciu a tuhosť potiahnutia. Telo modelu TEROS ONE zaujme v prvom rade úplne originálnym spracovaním a štýlovými materiálmi. Jeho telo kombinuje kovové prvky a sklo na bočných paneloch, dizajn je tak mimoriadne luxusný a každý si vás zaručene všimne. Dostupných je niekoľko farieb s moderne spracovaným logom produktu na bočnom paneli. Rozmery tejto e-cigarety činia len 15,2x29,5x80mm, vďaka čomu výborne padne do každej ruky a pohodlne sa používa každý deň. Ľahko ju taktiež uložíte do vrecka a môžete si ju vziať kamkoľvek so sebou. V základnom sete sa potom nachádza taktiež praktická šnúrka na krk so silikónovým úchytom, vďaka čomu svoju e-cigaretu už nikdy nestratíte. Praktická šnúrka na krk je príjemným spestrením tejto jedinečnej sady.

Vo vnútri tela sa nachádza integrovaná batéria s kapacitou 650mAh, vďaka čomu si táto e-cigareta poradí so solídnym výkonom a zároveň ponúkne mnohohodinovú výdrž bez nutnosti ďalšieho nabíjania. O aktuálnom stave batérie naviac neustále informuje LED dióda umiestnená v tlačítku na prednom paneli. Táto dióda zobrazuje tri farby, ktoré signalizujú aktuálny percentuálny stav batérie. V spodnej časti sa potom nachádza port USB-C pre ľahké a rýchle nabitie vašej batérie. Jednoducho tak pripojíte USB-C kábel z balenia a batériu prepojíte s vašim počítačom, alebo adaptérom do siete. Pri zvolení vhodného adaptéru pre nabíjanie budete mať do plnej kapacity batériu nabitú už za 30 minút! Samozrejmosťou je taktiež široká ponuka bezpečnostných ochrán pre pohodový a bezpečný vaping. Nájdete tu tak ochranu batérie proti prebitiu a podbitiu, alebo poistku proti nadmerne dlhému potiahnutiu zabraňujúcu pripáleniu bavlny vo vnútri cartridge. Nesmie chýbať ani ochrana proti skratu.

Pri modele Joyetech TEROS ONE si budete môcť naviac upravovať intenzitu žhavenia pomocou prepínacieho tlačítka pre zmenu výstupného výkonu. Je možné prepínať medzi režimami Low, Medium a High, pričom každý z nich pracuje s iným výkonom a sprostredkuje rozdielny chuťový zážitok a rozdielnu produkciu pary. Medzi režimami prepínate pomocou spodného tlačítka 3mi stlačeniami. Vo vrchnej časti sa potom nachádza cartridge s integrovaným atomizérom s odporom 0,50ohm. Vo vnútri tohto atomizéru sa nachádza Mesh pletivo pre efektívny nábeh žhavenia a mimoriadne podanie chuti. Cartridge disponuje objemom 2ml a zaistí plnú a vernú chuť každého e-liquidu. V spodnej časti cartridge sa potom nachádza inovatívny otvor pre plnenie so špeciálnou spätnou poistkou. Pre doplnenie je teda nutné zatlačiť kvapátkom fľaštičky na plniaci otvor a následne začať plniť. E-liquid vám nemôže vytiecť z cartridge von, vďaka tomu je tak cartridge neustále čistý. Pre plnenie môžete taktiež použiť praktickú fľaštičku s objemom 12ml, ktorá sa nachádza v základnom balení.

Joyetech TEROS ONE je hrdým nástupcom populárneho modelu TEROS a prináša opäť množstvo nových prvkov, ktoré ocenia všetci milovníci klasického šlukovania.

 

Obsah balenia:

 • 1 x Joyetech TEROS ONE batéria 650mAh,
 • 1 x Joyetech TEROS ONE cartridge,
 • 1 x prázdna plniaca fľaštička,
 • 1 x šnúrka na krk, 
 • 1 x USB Type-C kábel.

 

Parametre:

 • rozmery: 80x29,5x15,2mm,
 • kapacita batérie: 650mAh,
 • výstupný výkon: max. 13W,
 • podporované režimy: slabý / stredný / silný,
 • objem cartridge: 2,0ml,
 • odpor žhaviacej hlavy v cartridge: 0,50ohm Mesh,
 • nabíjanie: USB Type-C port.
Kapacita batérie: 650mAh
Výška: 80mm
Hrúbka: 29,5mm
Šírka: 15,2mm
Výhody: indikátor stavu batérie, nabíjanie USB, prepínanie napätia
Objem clearomizéru: 2,0ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...