Juice Sauz Over The Border Shake & Vape El Azul

 
Novinka Zväčšiť
 

Príchuť: mix bobulí s chladivou koncovkou

€7
Značka Juice Sauz Ltd.
Webová stránka značky juicesauz.co.uk
Kategória arómy Juice Sauz Over The Border Shake & Vape,aróma
Zvoľte variant
elazul Kód tovaru FLAVOR-OVER-TB-AZUL objem: 10ml S&V
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 21.9.2021
€7
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Britský výrobca Juice Sauz Ltd. má dlhoročné skúsenosti s výrobou e-liquidov, a vďaka tomu jeho arómy patria medzi tie najlepšie na súčasnom trhu. Kompletne sú vyrábané vo Veľkej Británii.

Dodávané sú v 60ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 10ml koncentrovanej arómy. Potrebné je tak pridať iba čistú bázu, pretrepať a e-liquid je hotový.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • VG glycerol,
  • demineralizovaná voda,
  • prírodná identická aróma,
  • nikotín (podľa zvoleného variantu).

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: mäta, mentol, ovocná zmes
Zloženie základnej bázy: PG/VG 40/60

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...