Just Fake! Quince

 
  • 1 z 2
 

Príchuť: dula - sladká, šťavnatá a kvetinová

€3,30
Značka Dot Vape
Webová stránka značky dotvape.store
Kategória arómy Just Fake!,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru JF-QUIN-10 objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 17.8.2022
€3,30
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Aróma Just Fake! pochádza z európskej produkcie a spĺňa najnáročnejšie podmienky stanovené pre výrobu a použité ingredience. Samotná koncentrácia je tak vysoká, že je postačujúci malý prídavok arómy. Odporúča sa dodržiavať dobu zrenia, vtedy je príchuť zarobeného e-liquidu najintenzívnejšia.

Aróma Just Fake! je špecifická základnými jednoduchými príchuťami, ktoré sú predurčené na vzájomné kombinovanie.

Dodávaná je v 10ml sklenenej fľaštičke.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 10%,
  • doba zrenia po namiešaní: 1-2 týždne.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: dula

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
IW Avatar autora | 17.5.2020
Zo začiatku som liquid s touto arómou vnímal ako priemerný, postupom času som si ho veľmi obľúbil. Je sladký, šťavnatý a voňavý, ako naozajstná dula (gdula, biržalma), ktorá sa dáva do jablkového kompótu. Veľa ľudi toto ovocie nepozná, skôr naše matere. Je to viacmenej divý strom, akokeby hybrid jablka a hrušky. Samotné ovocie na konzumáciu je hnusné, tvrdé, trpké, na povrchu miestami lepkavé, akokeby chlpaté...ale keď sa uvarí je sladučké a hlavne voňavé skoro ako parfém. Pri pridaní pár kúskov do jablkového kompótu z neho urobí lahôdku. Táto príchuť sa vydarila, chutí už ako uvarená dula. Odporúčam vyskúšať.