Kaveman Juice Baad Berry

 
Akcia Zväčšiť
 

Príchuť: bobuľové plody s jahodami a kúskami ľadu

€9
Značka Kaveman Juice
Webová stránka značky kavemanjuice.co.uk/
Kategória arómy Kaveman Juice,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru SN-DIY1419 objem: 30ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 23.4.2021
€9
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Prémiové britské príchute Kaveman Juice zaujmú svojimi bohatými kombináciami ovocia a starostlivo vykreslenou chuťou. Základom sú predovšetkým ovocné a bobuľové plody. S týmito príchuťami si budete skutočne pripadať ako v raji. S 30ml balením naviac vyrobíte dostatok e-liquidu pre dlhé večery plné pohody.

Príchute Kaveman Juice sú vyrábané vo Veľkej Británii z prvotriednych európskych surovín, ktoré spĺňajú všetky normy pre uvedenie na trh. Starostlivá príprava týchto príchutí zabezpečí dokonalý zážitok z vapingu.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 15-20%,
  • doba zrenia po namiešaní: 3 týždne.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: jahoda, ovocná zmes

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...