La Tabaccheria Estratto di Tabacco Oriental

 
  • 1 z 2
 

Príchuť: pikantná a mierne sladká tabaková zmes Oriental

€8,90
Značka La Tabaccheria
Webová stránka značky latabaccheria.net
Kategória arómy La Tabaccheria,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru LT-EDT-ORI-03 objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 27.10.2021
€8,90
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

La Tabaccheria di Orlando D'Alessandro patrí medzi svetovú špičku vo výrobe tabakových aróm.

Spoločnosť La Tabaccheria di Orlando D'Alessandro bola založená v roku 2015 po mnohých rokoch skúšok a výskumov výroby tabakových extraktov pre elektronické cigarety, ktoré sa majú používať zriedené pomocou čistej bázy na miešanie e-liquidov.

Výťažky tejto spoločnosti sú ručne vyrábané a "organické" (rastlinný pôvod bez ďalšieho pridávania umelých aróm). Arómy sú extrahované zo surových tabakových listov, preto neobsahujú žiadne umelé zložky.

Špičkové tabakové arómy v širokej palete príchutí sú vyrábané v Taliansku, spĺňajú všetky výrobné a bezpečnostné požiadavky EÚ.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 5-15%,
  • doba zrenia po namiešaní: možné používať ihneď.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: tabaková zmes
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
JG Avatar autora Oriental 9.1.2019 00:06
Chutí veľmi, je aromatický, ale nie veľmi výrazne, vhodný pre milovníkov ľahkých a aromatických tabakoch. Všetky tabakové príchute La Tabaccheria sú zatiaľ najlepšie, ktoré na našom trhu dostanete. To že niektoré špinia vatu je to prirodzená vlastnosť, odporúčam výmenu vaty po odvapovaní cca 5ml. Určite si každý v nich nájde ten svoj tabačik.
Odpovedať

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
5
JG Avatar autora | 8.1.2019
Spokojný
2
TT Avatar autora | 3.12.2018
Toto nie je tabak, ktorý hľadám. Posunul som ho ďalej, dotyčnému chutí. Brutálne špiní vatu, takže na továrenské hlavy by som neodporúčal
 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...