La Tabaccheria Estratto di Tabacco Virginia

 
  • 1 z 2
 

Príchuť: jemná a sladká tabaková zmes Virginia

€7,90
Značka La Tabaccheria
Webová stránka značky latabaccheria.net
Kategória arómy La Tabaccheria,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru LT-EDT-VIR-01 objem: 10ml
typ: aróma
Vypredané €7,90
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

La Tabaccheria di Orlando D'Alessandro patrí medzi svetovú špičku vo výrobe tabakových aróm.

Spoločnosť La Tabaccheria di Orlando D'Alessandro bola založená v roku 2015 po mnohých rokoch skúšok a výskumov výroby tabakových extraktov pre elektronické cigarety, ktoré sa majú používať zriedené pomocou čistej bázy na miešanie e-liquidov.

Výťažky tejto spoločnosti sú ručne vyrábané a "organické" (rastlinný pôvod bez ďalšieho pridávania umelých aróm). Arómy sú extrahované zo surových tabakových listov, preto neobsahujú žiadne umelé zložky.

Špičkové tabakové arómy v širokej palete príchutí sú vyrábané v Taliansku, spĺňajú všetky výrobné a bezpečnostné požiadavky EÚ.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 5-15%,
  • doba zrenia po namiešaní: možné používať ihneď.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: tabaková zmes

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
1
SN Avatar autora | 22.11.2018
Očakával som niečo lepšie no ani po týždni odležania sa chuť nezmenila. Za tu cenu hnus.Neodporúčam
 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...