Nebelfee's Fresh Cheesy Feet

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 

Príchuť: cheesecake s ľadovým jogurtom

Bežná cena €6
Ušetríte €1,50 (–25 %)
€4,50
Značka Nebelfee's
Kategória arómy Nebelfee's,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru SN-DIY1453 objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 24.7.2019
€6 €4,50
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Nemecká spoločnosť Nebelfee's predstavuje svoju kolekciu zaujímavých a do detailu vyladených príchutí.

Tieto príchute zaujmú hlavne originálnymi kombináciami a vyváženým zložením, ktoré im dodáva znamenitú a jedinečnú chuť. Všetky arómy Nebelfee's sú vyrábané na území EU podľa najprísnejších hygienických podmienok pre uvedenie na trh a len z tých najkvalitnejších surovín.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 5-8%,
  • doba zrenia po namiešaní: 3 týždne.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...