Nicotine Base Salt PVG 50/50

 
 

kvalitná dánska čistá báza s nikotínom vo forme prírodných solí

€1,50
Značka Nicotin Base
Kategória bázy Nicotine Base,booster
Zvoľte variant
Kód tovaru NBS-5050-10-18 objem: 10ml
nikotín/ml: 18mg
typ: booster
Skladom
Môžeme doručiť do: 3.3.2021
€1,50
   
 

TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU

BÁZA NIE JE HOTOVÝ OCHUTENÝ E-LIQUID, JE POTREBNÉ PRIDAŤ ARÓMU

 

Báza Nicotine Base Salt pochádza z dánskej (nikotínová zo švédskej) produkcie a spĺňa najnáročnejšie podmienky stanovené pre výrobu a použité zloženie.

Čo znamená Salt?

Báza s obsahom nikotínu vo forme prírodných solí je určená predovšetkým pre e-cigarety využívajúce odpor cievky - žhaviacej hlavy nad 1,00ohm, ako aj pre nové verzie e-cigariet s tzv. POD systémom.

Táto báza reálnejšie napodobňuje pocit ako pri klasických cigaretách. Soli, ktoré sa nachádzajú v tabakových listoch vytvárajú hladký hit bez škriabania v krku a to i pri vysokých hladinách nikotínu.

Nikotín sa vstrebáva rýchlejšie, preto táto báza je určená na ľahké - občasné inhalovanie, resp. pre e-cigarety, ktoré netvoria obrovské množstvo pary.

Neodporúča sa použitie na výkonných e-cigaretách a gripoch, primárne je určená na MTL!

 

Zloženie:

  • 50% PG propylénglykol,
  • 50% VG glycerol,
  • nikotín (podľa zvoleného variantu).

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Báza neobsahuje žiadnu príchuť, zarába sa spoločne s arómou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Zloženie základnej bázy: PG/VG 50/50

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JO Avatar autora | 26.7.2018
Dobra a kvalitna baza/booster ktora po namiesani vobec neskriabe v hrdle akurat namiesany liquid ma potom mierne kyslejsiu a trochu slansiu chut, co v konecnom dosledku vobec nevadi, len sa musite pripravit na inu chut ako ste boli zvyknuty pri obycajnej nikotinovej baze. Vrelo odporucam, velmi dobra cena.
 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...