Potion Magique Sun Tea Citron Ananas

 
  • 1 z 2
 

Príchuť: ľadový citrónový čaj so zrelým ananásom

€5
Značka Potion Magique
Kategória arómy Potion Magique - Sun Tea,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-SUNTEA-CITRONAS objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 27.10.2021
€5
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Francúzsko je jedným z popredných európskych výrobcov príchutí pre miešanie vlastných e-liquidov. Nájdete tu iba tie najchutnejšie a najkvalitnejšie príchute.

Kolekcia francúzskych aróm Potion Magique Sun Tea prináša štyri špeciálne kombinácie dvoch ovocí a čaju, s chladivým podtónom na konci.

Vyrábané sú vo Francúzsku a len z prvotriednych európskych surovín. Vďaka starostlivej príprave týchto aróm budete mať vždy istotu kvalitného pôžitku pri vapingu. 

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 10-15%,
  • doba zrenia po namiešaní: 4-7 dní.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: ananás, citrón, čaj, mäta, mentol

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
I Avatar autora | 17.11.2018
Potion Magique sú nedocenené arómy. 100% jedny z najlepších na trhu a tých aróm som už vyskúšal dosť.
 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...