Riot Squad Sub Lime

 
Novinka Zväčšiť
 

Príchuť: citrón s limetkou

€9
Značka Riot Flavours
Webová stránka značky riotflavours.com
Kategória arómy Riot Flavours / Riot Squad,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru 18121/30M/AR objem: 30ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 1.6.2022
€9
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Riot Squad je prémiová séria aróm prestížneho výrobcu Riot Flavours z Veľkej Británie.

Arómy majú špičkovú kvalitu, ktorá je dosiahnutá už samotným výrobným procesom, ktorý prebieha čisto na území Veľkej Británie v laboratóriách tohto renomovaného výrobcu a len z tých najkvalitnejších a najchutnejších surovín na trhu. Spoločnosť Riot Flavours sa skladá zo skupiny vaperov a milovníkov kvalitných aróm. A práve títo ľudia sa postarali o dôkladný prieskum a testovanie rôznych zložiek, až z nich vytvorili sériu Riot Flavours, harmonicky vyvážené príchute plné špičkovej reálnej chuti. Arómy Riot Squad si zachovávajú skutočnú autenticitu. Tieto jedinečné arómy nie sú zbytočne presladené, všetky zložky poctivo vynikajú a zanechajú vo vašich ústach príjemný pocit. Hodia sa na celodenné vapovanie.

Vďaka starostlivej príprave a prémiovým surovinám sa môžete tešiť na skvelý chuťový zážitok, na ktorý len tak nezabudnete. Výroba prebieha vo Veľkej Británii podľa najprísnejších regulácií a požiadaviek pre uvedenie na trh.

Pri miešaní môžete použiť akúkoľvek bázu, odporúča sa však najmä báza s vyšším podielom VG.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: citrón, limetka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.