Riot Squad X Bang Juice Shake & Vape Wild Berry Fusion

 
 

Príchuť: bobuľová zmes - prevažne jahody, maliny a ostružiny, doplnená o zelené jablko

€10
Značka Riot Labs
Webová stránka značky riotsquadeliquid.com
Kategória arómy Riot Squad Shake & Vape,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru 13502/AR/15M objem: 15ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 4.6.2020
€10
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Riot Squad X Bang Juice je prémiová séria ovocných aróm prestížneho výrobcu Riot Labs z Veľkej Británie.

Arómy majú špičkovú kvalitu, ktorá je dosiahnutá už samotným výrobným procesom, ktorý prebieha čisto na území Veľkej Británie v laboratóriách tohto renomovaného výrobcu a len z tých najkvalitnejších a najchutnejších surovín na trhu. Spoločnosť Riot Labs sa skladá zo skupiny vaperov a milovníkov kvalitných aróm. A práve títo ľudia sa postarali o dôkladný prieskum a testovanie rôznych ovocných zložiek, až z nich vytvorili sériu Riot Squad, harmonicky vyvážené ovocné príchute plné špičkovej reálnej ovocnej chuti. Arómy Riot Squad zachovávajú skutočnú autenticitu ovocia, ktoré sa im stalo predlohou. Tieto jedinečné arómy nie sú zbytočne presladené, všetky zložky poctivo vynikajú a zanechajú vo vašich ústach príjemný pocit. Hodia sa na celodenné vapovanie.

Jedná sa o arómy typu Shake & Vape, veľkú fľaštičku s príchuťou tak stačí iba doplniť bázou, pretrepať a začať vapovať bez nutnosti zrenia. Vďaka starostlivej príprave a prémiovým surovinám sa môžete tešiť na okamžitý chuťový zážitok, na ktorý len tak nezabudnete. Výroba prebieha vo Veľkej Británii podľa najprísnejších regulácií a požiadaviek pre uvedenie na trh.

Dodávané sú v 60ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 15ml koncentrovanej arómy. Potrebné je tak pridať iba čistú bázu, pretrepať a e-liquid je hotový. Môžete použiť akúkoľvek bázu, odporúča sa však najmä báza s vyšším podielom VG.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: jablko, jahoda, malina, ostružina
Zloženie základnej bázy: PG/VG 30/70

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...