Rocket Empire Shake & Vape Passion Thrill

Neohodnotené
 

Príchuť: marakuja, mango, pomaranč a ďalšie exotické plody s ľadovou koncovkou

€9
Značka PJ Empire
Webová stránka značky pjempire.com/
Kategória arómy Rocket Empire Shake & Vape,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-ROCKET-PJ-PASSTHR objem: 14ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 29.5.2019
€9
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Výrobcovia PJ Empire a Rocket Girl sa spojili dohromady, aby si pripravili úplne neodolateľnú sériu príchutí Rocket Empire. Zo spolupráce týchto dvoch prémiových výrobcov aróm tak vznikli štyri vyladené ovocné príchute vyrobené z tých najkvalitnejších surovín na trhu.

Precízna kvalita miešania rakúskeho výrobcu PJ Empire skombinovaná s autentickou chuťou aróm amerického výrobcu Rocket Girl. Tešiť sa môžete na fantasticky prekreslené príchute, ktoré rozjasnia váš deň.

Všetky tieto príchute sú vyrobené s vysokou starostlivosťou a precíznosťou, dôraz je kladený najmä na správny pomer všetkých surovín a prémiovú kvalitu. Prechádzajú prísnymi výstupnými kontrolami pre uvedenie na svetový trh.

Dodávané sú v 75ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 14ml koncentrovanej arómy. Potrebné je tak pridať iba čistú bázu, pretrepať a e-liquid je hotový.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: mango, marakuja, mäta, mentol, ovocná zmes, pomaranč
Zloženie základnej bázy: PG/VG 30/70

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...