Rocket Girl Shake & Vape Pineapple Clusters

Neohodnotené
 
Akcia Zväčšiť
 

Príchuť: ananás s banánom a tónmi mäty

Bežná cena €7,50
Ušetríte €2,50 (–33 %)
€5
Značka Rocket Girl
Kategória arómy Rocket Girl Shake & Vape,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-ROCGIR-11-PINEACLU objem: 9ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 22.5.2019
€7,50 €5
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Rocket Girl Shake & Vape arómy sú vyrábané v USA.

Arómy sa vyznačujú skvelou chuťou. Pri výrobe sú dodržiavané najprísnejšie hygienické štandardy, je realizovaná vo farmaceutickom laboratóriu.

Dodávané sú v 60ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 9ml koncentrovanej arómy. Potrebné je tak pridať iba čistú bázu, pretrepať a e-liquid je hotový.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: ananás, banán, mäta

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...