Snacks Papouchados

 
 

Príchuť: známe kakaové sušienky s mliekom

€6
Značka Snacks
Kategória arómy Snacks,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru SN-DIY1646 objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 5.3.2021
€6
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Kolekcia aróm Snacks vás uchváti svojou originalitou a prístupom k ingredienciám.

Vyrábané sú v Malajzii, ktorá zásobuje vaperský priemysel neskutočne sladkými arómami a e-liquidmi. V sérii Snacks nájdete tri základné príchute, ktoré sú vhodné pre celodenné vapovanie, alebo ako príjemný dezert po výdatnom obede, keď sa usadíte na gauč a vychutnávate si jemné a pohodové vapovanie.

Všetky arómy Snacks sú vyrábané podľa najprísnejších hygienických podmienok, aby ich bolo možné uviesť na trh. Sú vyrábané len z tých najkvalitnejších surovín pre exkluzívny zážitok pri vapovaní.

Dodávané sú v 10ml plastových fľaštičkách s praktickým kvapátkom.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 10-15%,
  • doba zrenia po namiešaní: 2-4 dni.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: kakao, mlieko, sušienka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...