Vaporesso Cascade One Plus SE 3000mAh

Neohodnotené
 

rôzne farby

€44
Značka Vaporesso
Webová stránka značky vaporesso.com/
Kategória Vaporesso
Zvoľte variant
Vaporesso Cascade One Plus SE 3000mAh Kód tovaru SN-ECIG-3037 farba: červená Vypredané €44
Vaporesso Cascade One Plus SE 3000mAh Kód tovaru SN-ECIG-3151 farba: červená street Vypredané €44
Vaporesso Cascade One Plus SE 3000mAh Kód tovaru SN-ECIG-3036 farba: čierna Vypredané €44
Vaporesso Cascade One Plus SE 3000mAh Kód tovaru SN-ECIG-3149 farba: čierno-zelená Vypredané €44
Vaporesso Cascade One Plus SE 3000mAh Kód tovaru SN-ECIG-3148 farba: modrá Vypredané €44
Vaporesso Cascade One Plus SE 3000mAh Kód tovaru SN-ECIG-3150 farba: ružová Vypredané €44
Vaporesso Cascade One Plus SE 3000mAh Kód tovaru SN-ECIG-3038 farba: zelená Vypredané €44
Vaporesso Cascade One Plus SE 3000mAh Kód tovaru SN-ECIG-3035 farba: zlatá Vypredané €44
 

TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU

 

Vaporesso Cascade One Plus SE je vylepšeným modelom pôvodného Cascade One Plus. Došlo k prepracovaniu dizajnu a k navýšeniu objemu clearomizéru. Tešiť sa opäť môžete na tradičný trúbkový dizajn štandardnej e-cigarety, rovnako ako aj na skvelú obriu kapacitu batérie a prvotriedny elektronický čip Omni Board Mini, ktorý sa stará o bezproblémový chod zariadenia a bezpečnú prevádzku. Rozmerovo sa oproti modelu Cascade One Plus nič nemení. Dĺžka e-cigarety je 138mm a jej priemer je 24,5mm. Skvelo padne do každej ruky a vďaka novému dizajnovému spracovaniu budete všade ešte väčšou ozdobou. Na výber máte zo štyroch základných farebných variantov a motívov, z ktorých si zaručene vyberie každý.

Samotná batéria v tele ponúka kapacitu 3000mAh, je vhodná pre celodennú prevádzku a náročné priame poťahovanie, kedy sa obvykle batéria vybíja rýchlejšie. Vďaka zabudovanému čipu Omni Board Mini budete o potrebnom nabití informovaný pomocou blikajúcej LED diódy. Potom stačí len pripojiť USB kábel a začať e-cigaretu nabíjať. Model Cascade One Plus SE podporuje rýchle nabíjanie s prúdom až 2A, pri použití kompatibilného adaptéru tak budete mať nabité za cca 1,5hodiny. Vo vrchnej časti batérie sa nachádza závit typu 510, na ktorý je priskrutkovaný clearomizér Cascade Baby SE.

Samotný clearomizér disponuje skutočne obrím objemom, ktorý poteší i tých najnáročnejších priaznivcov priameho poťahovania do pľúc. Vďaka vypuklému sklu je možné do clearomizéru doplniť až 6,5ml e-liquidu. Táto obria kapacita sa hodí počas celodenného vapovania vonku, kedy nechcete e-liquid tak často dopĺňať. Clearomizér je určený k priamemu poťahovaniu do pľúc. Svedčia o tom taktiež použité žhaviace hlavy. Je kompatibilný s rodinou hláv GT. V balení nájdete hlavy GT Mesh a GT CCELL2. Prvá spomínaná má vo svojom jadre mesh pletivo pre odparenie väčšieho množstva e-liquidu oproti klasickej špirálke. Odpor GT Mesh žhaviacej hlavy je 0,18ohm. Žhaviaca hlava CCELL2 produkuje rovnako obrovské množstvo pary a jej odpor je 0,3ohm.

Model Cascade One Plus SE je vybavemý systémom vrchného plnenia clearomizéru s bezpečnostnou poistkou. Vysuňte top cap smerom nahor a následne ho vysuňte do strany. Potom už môžete začať plniť. V priebehu pár sekúnd máte hotovo a môžete sa znovu venovať vapovaniu. Clearomizér ďalej disponuje inovatívnym airflow systémom, ktorý sa skladá z troch samostatných otvorov pre rovnomernejší prísun vzduchu k žhaviacej hlave. Inovatívne je taktiež spracovanie vnútorných častí clearomizéru. Komora pre e-liquid a komora pro žhaviacu hlavu sú vo vnútri clearomizéru Cascade Baby SE oddelené, vďaka tomu je zredukovaná možnosť pripálenia špirálky a predlžuje sa tým životnosť telieska vovnútri.

Vaporesso Cascade One Plus SE je skutočne veľkým hráčom na poli e-cigariet pre priame poťahovanie, prináša obrovský objem a originálny dizajn, rovnako ako výborné podanie chuti a ergonomické spracovanie.

 

Obsah balenia:

 • 1 x Vaporesso Cascade One Plus SE batéria 3000mAh,
 • 1 x Vaporesso Cascade Baby SE clearomizér 6,5ml,
 • 1 x Vaporesso GT Mesh žhaviaca hlava 0,18ohm,
 • 1 x Vaporesso GT CCELL2 žhaviaca hlava 0,30ohm,                   
 • 1 x micro USB kábel.

 

Parametre:

 • rozmery: 138x24,5mm,
 • kapacita batérie: 3000mAh,
 • objem clearomizéru: 6,5ml,
 • plnenie e-liquidom: užívateľsky obľúbené vrchné plnenie (bez akéhokoľvek pretekania),
 • regulácia prívodu vzduchu: na spodnej časti,
 • funkcia passtrough: áno (je možné používať i pri nabíjaní),
 • nabíjanie: micro USB port.
Kapacita batérie: 3000mAh
Výška: 138mm
Priemer: 24,5mm
Výhody: indikátor stavu batérie, nabíjanie USB, passthrough
Objem clearomizéru: 6,5ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...