Vaporesso LUXE II TC220W Easy

 
 • 1 z 4
 

rôzne farby

€50
Značka Vaporesso
Webová stránka značky vaporesso.com/
Kategória Vaporesso
Zvoľte variantu
Vaporesso LUXE II TC220W Easy Kód tovaru 15731/IER farba: čierna Skladom
Môžeme doručiť do: 20.1.2021
€50
   
Vaporesso LUXE II TC220W Easy Kód tovaru 15731/ICE farba: iceberg Skladom
Môžeme doručiť do: 20.1.2021
€50
   
Vaporesso LUXE II TC220W Easy Kód tovaru 15731/LAV farba: lava Skladom
Môžeme doručiť do: 20.1.2021
€50
   
 

TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU

 

Vaporesso predstavuje dokonale prepracovaný grip LUXE II, ktorý by mohol svojim dizajnom konkurovať najnovším smartfónom. Po novom pribudol aj pulzný režim, Power Eco, Smart DC a DIY. 

Kompletný dotykový a farebný dvojpalcový displej prehľadne zobrazuje všetky potrebné informácie o nastavení. Úctyhodný výkon 220W budú pohánať dva monočlánky typu 18650. Vďaka najnovšiemu AXON čipu zažijete skutočne rýchly nástup výkonu, na ktorý dohliadne celá škála ochrán, ako napr. proti skratu, prehriatiu, prežhaveniu, nízkemu výkonu a odporu. V strede umiestnený nerezový 510 závit s odpruženým kontaktom je bez presahu kompatibilný s clearomizérmi s priemerom až 29,5mm.

Pomocou intuitívneho menu systému ľahko prepnete medzi režimami výkonu, napätia, teplotnými režimami pre niklové, titánové a nerezové špirálky a krivkami žhavenia, či už pre výkon, či pre napätie. Nechýba ani výber intenzity predžhavenia v rámci režimu výkonu, nastavenie TCR hodnôt pre ďalšie materiály vhodné pre teplotné režimy, či napríklad režim priameho výstupného napätia Bypass. Luxe sa môže pochváliť tiež Smart režimom pre automatický výber predžhavenia a v neposlednom rade Super Player režimom, s ktorým sa vám odomkne ďaleko širší rozsah podporovaného odporu špirálok.

LUXE sa ďalej môže pochváliť nabíjaním 2,5A USB káblom, čo tento proces skracuje len na potrebné minimum a v priebehu 1,5 hodiny už je LUXE plne nabitý.

 

Pre správne a bezpečné používanie odporúčame zvoliť dva rovnaké a rovnako staré monočlánky. 

 

Obsah balenia:

 • 1 x Vaporesso LUXE II TC220W,
 • 1 x micro USB kábel.

MONOČLÁNKY NIE SÚ SÚČASŤOU BALENIA.

 

Parametre:

 • rozmery: 89,9x47,8x29,5mm,
 • typ batérie: monočlánok 2x 18650 (min. 25A),
 • výkon: 5-220W,
 • nastaviteľná teplota: 100°C-315°C,
 • podporované režimy: VW/VV/SP/Bypass/CCW/CCV/Smart/VT-(NI/TI/SS)/TCR,
 • podporovaný odpor: 0,03–5,00ohm,
 • závit: 510 a odpružený kontakt,
 • nabíjanie: micro USB vstup (5V/2,5A).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...