GeekVape GV Boost Mesh žhaviaca hlava

 
 

odpor: 0,40/0,60 ohm

€3
Značka GeekVape
Webová stránka značky geekvape.com/
Kategória žhaviace hlavy
Zvoľte variant
Kód tovaru COIL-GEEKVAPE-BOOST-04 odpor: 0,40ohm Skladom
Môžeme doručiť do: 17.8.2020
€3
   
Kód tovaru COIL-GEEKVAPE-BOOST-06 odpor: 0,60ohm Skladom
Môžeme doručiť do: 17.8.2020
€3
   
 

Náhradná žhaviaca hlava určená pre GeekVape Aegis Boost.

Dostupné sú dva rôzne typy žhaviacich hláv s rôznymi odpormi a pre rôzne štýly vapovania. Takže zatiaľ čo so žhaviacou hlavou s odporom 0,40ohm a odporúčaným výkonom 25-33W si užijete mraky pary a priame poťahovanie do pľúc, druhá žhaviaca hlava s odporom 0,60ohm využije výkon v rozsahu 15W-25W a poskytne vám príjemný pôžitok z voľného poťahovania ústa-pľúca.

Žhaviace hlavy sú vybavené špeciálnym pletivom miesto klasických špirálok. Mesh má väčšiu plochu žhavenia a zaisťuje rovnomerné odparovanie náplne. Zároveň zvyšuje produkciu pary a zvýrazňuje podanie chuti.

TIP: odporúčame po výmene žhaviacej hlavy počkať niekoľko minút, aby sa knôty dôkladne nasiakli e-liquidom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...