Joyetech eGo Pod AST 1000mAh

 
  • 1 z 6
 

rôzne farby

€15
Značka Joyetech
Webová stránka značky joyetech.com/
Kategória POD systémy
Zvoľte variant
Joyetech eGo Pod AST 1000mAh Kód tovaru CIG-EGOAIO-EGO-AIO-AST-FP farba: fuchsia pink Skladom
Môžeme doručiť do: 29.9.2021
€15
   
Joyetech eGo Pod AST 1000mAh Kód tovaru CIG-EGOAIO-EGO-AIO-AST-JG farba: jungle green Skladom
Môžeme doručiť do: 29.9.2021
€15
   
Joyetech eGo Pod AST 1000mAh Kód tovaru CIG-EGOAIO-EGO-AIO-AST-MB farba: metal black Skladom
Môžeme doručiť do: 29.9.2021
€15
   
Joyetech eGo Pod AST 1000mAh Kód tovaru CIG-EGOAIO-EGO-AIO-AST-SB farba: sapphire blue Skladom
Môžeme doručiť do: 29.9.2021
€15
   
 

TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU

 

Obľúbená e-cigareta prichádza v nových farbách a s novým POD cartridgeom.

Obľúbili ste si jednoduchosť elektronických cigariet zo série Joyetech eGo AIO? Výrobca Joyetech prichádza s novinkou v podobe modelu Joyetech eGo Pod, ktorá je ešte jednoduchšia, ako jej predchodcovia. Jedná sa o kompaktnú e-cigaretu typu POD, ktorú tvorí samotné telo batérie a cartridge. Je tak vhodná najmä pre začiatočníkov a nenáročných užívateľov. Telo je vyrobené z nerezovej ocele a dĺžka celej e-cigarety činí len 98mm. Priemer sa zastavil na 19mm. Vďaka týmto rozmerom ju ľahko schováte do vrecka a pohodlne sa prenáša. Ponúka tradičnú trúbkovú konštrukciu pre pohodlné vapovanie. V tele sa nachádza integrovaná batéria s kapacitou 1000mAh, ktorá zabezpečí bezproblémový chod s takmer celodennou výdržou. V prípade potreby dobitia potom jednoducho pripojíte micro USB kábel z balenia a batériu kedykoľvek dobijete. Nespornou výhodou je potom prítomnosť automatického spínača žhavenia.

Pre používanie nebudete potrebovať žiadne tlačítko, jednoducho naplníte cartridge e-liquidom, nasadíte ho na batériu a môžete začať používať. Vo vnútri tela sa nachádza inovatívny čip Avatar IC 1.0, ktorý prináša celý rad bezpečnostných prvkov pre samotnú batériu, ale taktiež stabilný režim konštantného výstupného napätia 3,7V. Čip šetrí vašu batériu a dodáva po celú dobu nabitia batérie stále rovnaký výkon. Vo vrchnej časti je umiestený cartridge, ktorý drží na tele batérie pomocou magnetov. Jeho objem sú 2ml. Vo vnútri cartridge sa nachádza integrované žhaviace teliesko s odporom 1,20ohm s využitím pre MTL poťahovanie. Cartridge disponuje spodným plniacim systémom s detskou poistkou, na uzáver pre plnenie je nutné zatlačiť fľaštičkou s e-liquidom. Tento mechanizmus takiež zabraňuje vytekaniu e-liquidu z cartridge. E-cigareta dodáva vynikajúcu chuť každému e-liquidu vďaka stabilnému výstupnému výkonu a precízne navrhnutej vnútornej štruktúre cartridge. Nebudete se s ňou ani na minútu nudiť.

 

Obsah balenia:

  • 1 x Joyetech eGo Pod AST batéria 1000mAh,
  • 1 x Joyetech eGo Pod AST cartridge,
  • 1 x micro USB kábel.

 

Parametre:

  • rozmery: 103x19mm,
  • kapacita batérie: 1000mAh,
  • výstupný režim: konštantné výstupné napätie 3,7V,
  • objem cartridge: 2,0ml,
  • odpor cartridge: 1,00ohm,
  • nabíjanie: micro USB vstup.
Kapacita batérie: 1000mAh
Výška: 103mm
Priemer: 19mm
Výhody: nabíjanie USB
Objem clearomizéru: 2,0ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...