Uwell Havok V1 cartridge

 
 

POD catridge 4,0ml + žhaviaca hlava 0,60 ohm

€5,10
Značka Uwell
Webová stránka značky myuwell.com/
Kategória cartridge / POD
Zvoľte variant
Kód tovaru CARTRIDGE-UWELL-HAVOK6 objem: 4ml
farba: čierna
Skladom
Môžeme doručiť do: 27.10.2021
€5,10
   
 

Náhradný cartridge pre Uwell Havok V1 disponuje základným objemom 4ml. Cartridge dodáva jemnú chuť pary a výborne vykresľuje chuť e-liquidu. Vo vnútri cartridge sa nachádza vymeniteľná žhaviaca hlava UN2 Meshed-H s odporom 0,60 ohm. Táto žhaviaca hlava je ideálna pre RDL+MTL vaping. Produkuje výbornú chuť a veľké množstvo pary. Cartridge je kompatibilný len s modelom elektronickej cigarety Uwell Havok V1. V prednej časti cartridge sa nachádza posuvník pre reguláciu prísunu vzduchu, plnenie sa nachádza  vo vrchnej časti.

 

Obsah balenia:

  • 1 x Uwell Havok V1 cartridge,
  • 1 x Uwell Havok V1 UN2 Meshed-H 0,60ohm.
Určená/ý pre: Havok V1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...