Al Carlo Shake & Vape Golden Grapefruit

 
 

Príchuť: grapefruit s koncovkou z tabakovej zmesi

€8
Značka Al Carlo
Kategória arómy Al Carlo Shake & Vape,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-ALCARLO-GOLDEN objem: 15ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 17.8.2022
€8
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Arómy Al Carlo pochádzajú z Kanady a sú vyrábané z tých najkvalitnejších surovín. Výroba prebieha v spolupráci s odborníkmi z Malajzie.

Prechádzajú najprísnejšími kontrolami pre uvedenie na trh a všetky arómy sú dôkladne pripravované, vďaka tomu sa môžete tešiť na maximálny chuťový zážitok.

Milujete tabakové arómy, ale radi by ste vyskúšali niečo trochu netradičné? Skúste nové arómy Al Carlo! Jedná sa o prémiovú sériu príchutí typu Shake & Vape, ktoré je možné vapovať bez nutnosti zrenia. Séria Al Carlo ponúka prémiové príchute s výraznou ovocnou a sladkou zložkou na vrchu a jemnou tabakovou zmesou v spodnej časti príchute. Tabak preto nedominuje, len dotvára charakter všetkých príchutí z tejto série. Mimoriadne lahodné arómy Al Carlo zaujmú i vaperov, ktorí zvyčajne samostatné tabakové zmesi nevapujú. Zaujmú jemnou a nasladlou chuťou. Na výber je hneď niekoľko aróm s vynikajúcim ovocným základom.

Dodávané sú v 120ml fľaštičkách, ktoré obsahujú 15ml koncentrovanej arómy. Potrebné je tak pridať iba čistú bázu, pretrepať a e-liquid je hotový.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: grapefruit, tabaková zmes
Zloženie základnej bázy: PG/VG 30/70
Finálny objem S&V: 120ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
O Avatar autora | 27.6.2020
Mohlo by to byt menej sladke ale inac to chuti vynikajuco.
5
VS Avatar autora | 26.3.2020
.
5
P Avatar autora | 29.11.2018
Veľmi dobrá príchuť odporúčam každému