ZAKÚPTE SI VAPEEEBODY

 

PLATBA NA DOBIERKU JE PREŽITOK

 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE NA ÚVOD
Všetky informácie nižšie sú priamo naviazané na registráciu, overenie zákazníckeho konta a nakupovanie tovaru prostredníctvom prihlásenia sa do zákazníckeho konta. Dôvod je jednoduchý - množstvo našich zákazníkov prichádza o zľavy a bonusy, ktoré ponúkame, preto sa týmto spôsobom snažíme motivovať k nakupovaniu cez zákaznícke konto.

 

MOTIVÁCIA ZÁKAZNÍKA
Našich verných zákazníkov chceme motivovať ešte viac, aby platili kartou. Poplatky sa neustále zvyšujú, čím samozrejme narastajú náklady aj nám. Preto sme prišli s touto jednoduchou a výhodnou ponukou.

  

JEDNODUCHO SI ZAKÚPTE VAPEEEBODY
Žiadna dobierka, žiadne ďalšie náklady, žiadne komplikácie. Prostredníctvom nižšie uvedených odkazov si jednoducho zakúpite vapeeebody, ktoré si uplatníte v nákupnom košíku v 3. kroku. Nemusia Vám pokrývať celú objednávku, stále máte možnosť časť objednávky uhradiť podľa vlastného uváženia.

 

ČO ZÍSKATE NÁKUPOM VAPEEEBODOV VOPRED?
Malý bonus v bodoch naviac. Prostredníctvom opakovane použiteľných platobných odkazov (princíp je rovnaký ako pri platbe kartou - platobný link e-mail / sms) si zakúpite vapeeebody vždy s bonusom 10% naviac. Princíp je jednoduchý. Platobným linkom napríklad za € 10 od nás dostanete € 11, to znamená, že do konta Vám nahráme 220 vapeeebodov na ďalší nákup.

Tento krok berte od nás čisto ako motiváciu platiť kartou a nevyužívať možnosť dobierky. Samozrejme, stále máte možnosť výberu spôsobu platby. Rozhodnutie je čisto len na Vás. 

Upozorňujeme, že nahrávanie bodov do registrácie je manuálne, preto Vás žiadame kupujte si body do registrácie vopred! Maximálna doba pripísania počas pracovných dní je 24 hodín.

   

PLATOBNÉ ODKAZY
Jednotlivé platobné odkazy môžete ľubovoľne kombinovať, podľa ich použitia Vám budú do zákazníckeho konta pripísané príslušné body. Žiadame Vás, aby ste v platobnej bráne v kolonke "Vaše celé meno" uvádzali e-mail vo Vašej registrácii.

 

plat_met

 


Prevádzkovateľ e-shopu si vyhraduje právo túto ponuku kedykoľvek zmeniť, ako aj ukončiť. Zrealizované nákupy vapeeebodov budú prevádzkovateľom pripísané do zákazníckeho konta podľa platných podmienok v okamihu platby.

  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz