Capella Double Chocolate v2

 
 

Príchuť: výrazná (dvojitá) čokoláda

€5
Značka Capella Flavors
Webová stránka značky capellaflavors.com/
Kategória arómy Capella,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-CP-13-DCHOCOLATE objem: 13ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 30.9.2022
€5
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Jeden z najväčších svetových výrobcov príchutí a dochucovadiel určených nielen pre náplne do elektronických cigariet Capella Flavors, Inc. ponúka veľké množstvo príchutí rôzneho typu. Vyberať môžete z tých jednoduchých ako melón, jablko, až po komplexné príchute typu čokoládové brownie a americký donut. Výber je široký a to, ako si jednotlivé príchute namiešate, aké recepty pripravíte, aké e-liquidy vytvoríte, je už čisto len a len na vás.

Capella príchute sú vyrábané len z tých najkvalitnejších surovín v certifikovaných zariadeniach priamo v San Marcos v Kalifornii. Vzhľadom k tomu, že sa nejedná o príchute iba na prípravu e-liquidov, ale taktiež o dochucovadlá jedál a nápojov, je pri výrobe kladený dôraz na najvyšší stupeň kvality výsledného produktu.

Príchute neobsahujú diacetyl, lepok, kofeín, konzervačné a stabilizačné látky, stopy po kukurici a arašidoch, tuk, kalórie, umelé sladidlá a sodík.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 8%,
  • doba zrenia po namiešaní: 3 týždne.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: čokoláda

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
4
IW Avatar autora | 8.5.2020
Táto príchuť má naozaj výraznú čokoládovú chuť, chuťovo sa blíži k reálnej čokoláde. S takouto tmavou príchuťou som sa ešte nestretol...Po namiešaní podľa odporúčané dávkovania a dozretí má farbu 5 rokov starého motorového oleja vypusteného zo Škody 120...Liquid s touto príchuťou dokáže zlikvidovať čerstvo namotané RTA za 1 až 3 dni. Vata je úplne čierna a keď sa rozhodnete špirálku vypáliť, je na nej tak hrubo napálené, že zomriete od smradu...Ja špirálky po tomto liquide vypaľujem zásadne pod digestorom zapnutým na maximálnu rýchlosť. Na továrenské hlavy ani neskúšajte, po jednom dni ťahania ju môžte zahodiť...Oproti čírim, alebo svetlým liquidom špiní 15 násobne viac. Chuťovo veľmi dobrá príchuť.