Imperia Black Label Cranberry

 
 

Príchuť: brusnica

€3,60
Značka Imperia - Boudoir Samadhi
Webová stránka značky boudoir-samadhi.com/cs/
Kategória arómy Imperia Black Label,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-IM-BL-CRANBERRY objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 24.9.2021
€3,60
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Výrobcov príchutí na miešanie vlastných e-liquidov je v súčasnosti skutočne veľa. Už ste u nás mali možnosť vyskúšať príchute z rôznych európskych krajín a dokonca taktiež z USA. Teraz vám prinášame českého výrobcu v podobe príchutí Imperia.

S novou sériou príchutí Imperia Black Label objavíte doposiaľ nepoznané! Jedná sa o kolekciu desiatok nových príchutí pre každodenné vapovanie, nájdete tu ovocné, sladké príchute, ale taktiež kvalitné tabaky pre pohodové šlukovanie.

Príchute Imperia Black Label pokračujú tam, kde klasická séria Imperia skončila. A na túto tradíciu štýlovo výrobca nadväzuje so sériou moderných príchutí, ktoré oslovia každého vapera.

Rovnako ako všetky ostatné príchute, taktiež Imperia sa vyrába iba z tých najkvalitnejších zložiek a prísad v štátom schválenom farmaceutickom laboratóriu pri Prahe pod hlavičkou spoločnosti Boudoir Samadhi. Vďaka vysoko nastaveným štandardom je pri výrobe kladený dôraz na maximálnu možnú kvalitu a všetky výrobné postupy zodpovedajú prísnym normám.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 5-7%,
  • doba zrenia po namiešaní: 3 týždne.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: brusnica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
MJ Avatar autora | 14.5.2020
tak toto je pekny hnus. tato prichut videla brusnice asi len na obrazku. Po mesiaci zretia to chutilo ako tyzden nosene ponozky....
 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...