Imperia Black Label Crème brûlée

 
 

Príchuť: smotanový francúzsky puding s karamelovou kôrkou

€3,60
Značka Imperia - Boudoir Samadhi
Webová stránka značky boudoir-samadhi.com/cs/
Kategória arómy Imperia Black Label,aróma
Zvoľte variant
Kód tovaru FLAVOR-IM-BL-CREMEBRULEE objem: 10ml
typ: aróma
Skladom
Môžeme doručiť do: 7.12.2021
€3,60
   
 

ARÓMA NIE JE HOTOVÝ E-LIQUID, NEPOUŽÍVAJTE SAMOSTATNE

 

Výrobcov príchutí na miešanie vlastných e-liquidov je v súčasnosti skutočne veľa. Už ste u nás mali možnosť vyskúšať príchute z rôznych európskych krajín a dokonca taktiež z USA. Teraz vám prinášame českého výrobcu v podobe príchutí Imperia.

S novou sériou príchutí Imperia Black Label objavíte doposiaľ nepoznané! Jedná sa o kolekciu desiatok nových príchutí pre každodenné vapovanie, nájdete tu ovocné, sladké príchute, ale taktiež kvalitné tabaky pre pohodové šlukovanie.

Príchute Imperia Black Label pokračujú tam, kde klasická séria Imperia skončila. A na túto tradíciu štýlovo výrobca nadväzuje so sériou moderných príchutí, ktoré oslovia každého vapera.

Rovnako ako všetky ostatné príchute, taktiež Imperia sa vyrába iba z tých najkvalitnejších zložiek a prísad v štátom schválenom farmaceutickom laboratóriu pri Prahe pod hlavičkou spoločnosti Boudoir Samadhi. Vďaka vysoko nastaveným štandardom je pri výrobe kladený dôraz na maximálnu možnú kvalitu a všetky výrobné postupy zodpovedajú prísnym normám.

 

Zloženie:

  • PG propylénglykol,
  • prírodná identická aróma.

 

Optimálne dávkovanie arómy:

  • pomer: 5-7%,
  • doba zrenia po namiešaní: 3 týždne.

 

Spotrebujte maximálne do 12 mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie:
Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu. Pri nákupe zákazník svojou objednávkou potvrdzuje a prehlasuje, že je starší ako 18 rokov. Skladujte mimo dosahu a dohľadu detí. Aróma nie je určená na inhalovanie v čistej podobe, zarába sa spoločne s bázou na vyrobenie e-liquidu. Akékoľvek iné používanie je výlučne na zodpovednosť užívateľa a predajca nenesie zodpovednosť za žiadne priame ani nepriame škody spôsobené nesprávnym používaním. Ak pri používaní elektronického inhalátora spozorujete akékoľvek nepriaznivé účinky, okamžite prerušte používanie výrobku a kontaktujte nás.

Príchuť: karamel, puding, smotana

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...