Joyetech EVIO C 800mAh

 
  • 1 z 7
 

rôzne farby

€19
Značka Joyetech
Webová stránka značky joyetech.com/
Kategória POD systémy
Zvoľte variant
aaaa Kód tovaru CIG-JOYE-EVIOC-800-BK farba: čierna Skladom
Môžeme doručiť do: 25.6.2021
€19
   
aa Kód tovaru CIG-JOYE-EVIOC-800-BU farba: modrá Skladom
Môžeme doručiť do: 25.6.2021
€19
   
fdsss Kód tovaru CIG-JOYE-EVIOC-800-GY farba: šedá Skladom
Môžeme doručiť do: 25.6.2021
€19
   
aaa Kód tovaru CIG-JOYE-EVIOC-800-GN farba: zelená Skladom
Môžeme doručiť do: 25.6.2021
€19
   
 

TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU

 

Joyetech EVIO C je špičková elektronická cigareta s POD systémom a s novým atomizérom obsahujúcim mesh pletivo z austenitickej nerezovej ocele.

Jednoduché elektronické cigarety Joyetech sú kvalitné a platí to i v tomto prípade. Vo vnútri kovového tela sa ukrýva integrovaná batéria so solídnou kapacitou 800mAh. Tú je možné rýchlo nabíjať pomocou USB-C portu (30 minút). Nechýba ani indikátor zostávajúcej kapacity batérie (zelená-modrá-červená farba). Celé ovládanie zabezpečuje jediné tlačítko, pomocou ktorého e-cigaretu zapnete a vypnete. Tlačítko sa drží i pri samotnom vapovaní, avšak EVIO C je naviac vybavené tiež automatickým systémom žhavenia, takže para sa začne tvoriť už pri samotnom potiahnutí z náustku.

Do batérie sa zasúva plastový POD, ktorého kapacita sú 2ml e-liquidu. Do PODu sa inštaluje atomizér. Ten nie je nutné nijako skrutkovať, jednoducho sa do podu zasunie. V balení nájdete hneď dva atomizéry Joyetech EN s odporom 0,80ohm s inovatívnou meshšpirálkou pre rovnomerné a okamžité žhavenie.

Joyetech EN je úplne nová séria atomizérov, kde je ako v prvých aplikovaný inovatívny systém AST-STEEL. Spoločnosť Joyetech inovatívne použila na výrobu žhaviaceho pletiva super austenitickú nehrdzavejúcu oceľ (AST-STEEL), ktorá je obzvlášť odolná proti korózii a ktorá sa bežne používa v lekárstve. Zabezpečí dokonale čistú chuť, rýchlejšie žhavenie ako pri bežnej nehrdzavejúcej oceli, vysokú odolnosť voči korózii a oxidácii, dlhú životnosť a lekársku kvalitu.

Aj keď je k dispozícii len jeden POD a jeden atomizér (kompatibilné sú žhaviace hlavy Uwell Caliburn G), môžete si vychutnať oba štýly vapovania. Podľa toho, ako POD do batérie zasuniete, EVIO C ponúkne iný prívod vzduchu, ktorý bude zodpovedať potiahnutiam ústa-pľúca alebo utiahnutým potiahnutiam priamo do pľúc.

 

Obsah balenia:

  • 1 x Joyetech EVIO C batéria 800mAh,
  • 1 x Joyetech EVIO C cartridge,
  • 2 x Joyetech EN atomizér 0,80ohm,
  • 1 x USB Type-C kábel.

 

Parametre:

  • rozmery: 116,6x22,5x12,7mm,
  • kapacita batérie: 800mAh,
  • objem cartridge: 2,0ml,
  • nabíjanie: USB Type-C port (5V/2A).
Kapacita batérie: 800mAh
Výška: 116,6mm
Hrúbka: 22,5mm
Šírka: 12,7mm
Výhody: indikátor stavu batérie, nabíjanie USB
Objem clearomizéru: 2,0ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

 
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...